Dbanie o stare drewno to nasz sposób na życie – idee DIVADLO

Firma DIVADLO to miejsce dla specjalistów łączące doświadczonych i zaangażowanych w swój zawód stolarzy, artystów oraz architektów. Drewno to nasza pasja, od 2009 roku rozwijamy swoją wiedzę na temat jego obróbki, naturalnych metod impregnacji oraz nietypowego zastosowania. Pracujemy z drewnem w oparciu o nowe technologie oraz sprawdzone, tradycyjne metody obróbki i konserwacji – dysponujemy różnego rodzaju oryginalnym materiałem, np. opalanym drewnem w wyrazistej, ciemnej barwie, a także drewnem w jaśniejszych odcieniach. Zawsze staramy się znaleźć wspólnie z inwestorem lub architektem najbardziej dopasowany i oczekiwany koloryt drewna.

Surowiec, z którego powstają nasze deski elewacyjne i fasadowe, deski ozdobne i boazerie oraz designerskie meble, pozyskujemy z najróżniejszych miejsc – im bardziej interesujące miejsce, tym mebel z pochodzących z niego desek opowiada ciekawszą historię. Zazwyczaj odzyskujemy drewno ze starych wiejskich chat, szop czy stodół, ale także z takich oryginalnych źródeł jak  np. sopockie molo.

Nie tylko produkujemy elementy drewniane z myślą o mieszkaniach i domach prywatnych oraz miejscach użytku publicznego, ale także zajmujemy się pełną realizacją fasad i bierzemy czynny udział w pracach budowlanych. Owoce naszej pracy, zarówno w postaci budynków wzbogaconych o nasze elewacje, jak i nowoczesnych mebli, znalazły spore grono zadowolonych klientów, z czego jesteśmy najbardziej dumni.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie, aby sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom naszych klientów. Staramy się współpracować z najlepszymi fachowcami w danej dziedzinie – efekty tych prac stają się długowieczne. DIVADLO pracuje także w podróży; obecnie w całej Polsce, pomagając realizować projekty i realizacje domów, wnętrz oraz rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta i otoczenia. Zapraszamy do współpracy.